Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve belge başta Avukatlık Kanunu ve ilgili diğer mevzuat ile Türkiye Barolar Birliği’nin Avukatlık Meslek Kuralları gözetilerek Değişim Hukuk tarafından bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, reklam veya ticari amaç güdülmemiştir.

Bu internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi ve belge hukuki tavsiye niteliği taşımamakta olup, siteyi ziyaret eden kişilerle Değişim Hukuk arasında avukat-müvekkil ilişkisi tesis ettiği sonucunu doğurmamaktadır.

Bu internet sitesine dayanarak gerçekleşen ziyaretçi hareketlerinden, bu sitede yer alan hukuki nitelikteki her türlü bilgi ve belgelerden doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan ve bu internet sitesinde verilmiş linkler aracılığıyla ziyaret edilmiş başkaca internet sitelerindeki her türlü olumsuzluklardan Değişim Hukuk hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Değişim Hukuk, bu internet sitesinde bulunan tüm bilgi ve belgeler ile içerikleri tek taraflı olarak dilediği zaman değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi genel geçer nitelikte olduğu için doğruluğu, güncelliği, güvenilirliği vs. konularında hiçbir suretle Değişim Hukuk tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Bu internet sitesine giriş yapan ilgili kişiler internet sitesini ziyaret ettikleri süre kadar Değişim Hukuk’a ait olan Gizlilik ve Çerez Politikası ile  Kişisel Veri Politikası içeriklerini okuyup kabul etmiş sayıldığı gibi ayrıca Aydınlatma Metni’nden  haberdar olmuş sayılmaktadırlar.

Gizlilik ve Çerez Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz !

Kişisel Veri Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz !

Aydınlatma Metnimize buradan ulaşabilirsiniz !

İlgili Kişi Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz !