2015 | Denizli

DEĞİŞİM HUKUK

Avukat Tuba ŞENOĞUL CAN ve Avukat Engin YILDIZ önderliğinde 2015 yılında Denizli ilinde kurulan Değişim Hukuk, başta Denizli ili ve Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de gerçek ve tüzel kişi Müvekkillerine “Avukatlık” ve “Hukuki Danışmanlık” hizmeti vermekle kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle bulunduğu bölgenin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Değişim Hukuk, faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında Müvekkillerinin hukuki sorunlarının en kısa sürede ve en doğru şekilde çözümlenmesini amaçlamakta olup takım çalışması yöntemi ile alanındaki tüm hukuki ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek uygulamayı ve Müvekkillerine de aktarmayı ilke edinmiştir.

Değişim Hukuk, mesleki çalışmasını kamunun inancını ve mesleğe güvenini sağlayacak biçimde ve işine tam bir sadakatle yürütür, elde ettiği bilgileri sır kabul ederek herhangi bir gerekçe ile yargı mercileri de dâhil olmak üzere üçüncü kişilerle paylaşmaz, mesleki çalışmasında bağımsızlığını korur, bu bağımsızlığını korumak adına da her türlü farklı iş kabulünden kaçınır ve mesleğin itibarını zedeleyecek her türlü tutum ve davranıştan kaçınarak sadece iddia ve savunmanın hukuki yönü ile ilgilenir.

Bugün geniş bir çerçevede avukatlık hizmeti veren Değişim Hukuk, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış birimlere ayrılarak organize olmuştur. Bu bağlamda aile hukuku, ceza hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, borçlar hukuku, kişisel veri hukuku, gayrimenkul hukuku, tüketici hukuku, sigorta hukuku, özel güvenlik hukuku, yabancılar hukuku, miras hukuku, icra ve iflas hukuku, bilişim hukuku, vergi hukuku ve idare hukuku ile hukukun diğer alanlarında avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Değişim Hukuk, kuruluş amacına uygun olarak Müvekkillerinin karşılaşmış olduğu hukuki ihtilaflarda avukatlık hizmeti adı altında Müvekkillerine yardımcı olduğu gibi bu ihtilafın doğmasından evvel de hukuki danışmanlık hizmeti adı altında da Müvekkillerine yardımcı olmaktadır. Bir nevi koruyucu avukatlık olarak da nitelendirebileceğimiz “Hukuki Danışmanlık” sisteminde, uyuşmazlık öncesi danışmanlık hizmeti sağlanarak ileride karşılaşılması muhtemel ihtilaflarda Müvekkillerin sorunsuz bir hukuki süreç geçirmeleri amaçlanmaktadır.

Değişim Hukuk, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bulunan hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte Müvekkillerine en uygun hukuki çözümü en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmaktadır.

Avukat Tuba ŞENOĞUL CAN ve Avukat Engin YILDIZ’ın kurucuları olduğu Değişim Hukuk, Adalet Mah. 10066 Sok. Özden İş Merkezi Numara:8 Kat:3 Daire:4 Merkezefendi/DENİZLİ adresinde “Avukatlık” ve “Hukuki Danışmanlık” hizmetlerini sunmakta olup 0258-2411190 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilir ayrıca  sosyal medya hesaplarımızı takip edip abone olabilirsiniz.

RANDEVU ALIN

Randevu talebinizin iletilmesinin ardından iş listemizin durumuna göre en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.